
Model LG Od Lucky Miner górnictwo scrypt Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 11 MH/s dla poboru mocy 12W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 0.00 | $ 0.14 | $ 1.70 |
| Energia elektryczna | $ 0.01 | $ 0.35 | $ 4.21 |
| Zysk | -$ 0.01 | -$ 0.21 | -$ 2.50 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 11 MH/s±10% | 12W±10% | 1.09j/MH | -$ 0.01 |
| Producent | Lucky Miner |
| Model | LG |
| Znany również jako | Lucky Miner LG07 11Mh Doge miner |
| Zwolnienie | May 2026 |
| Rozmiar | 109 x 99 x 45mm |
| waga | 370g |
| Poziom hałasu | 38db |
| Power | 12W |
| Interfejs | WiFi 2.4G |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |